Ruszamy w podróż?

Chcesz nawiązać współpracę z blogerem, który jest też fotografem i potrafi stworzyć ładne video?

Vryga to blog oparty o jakościowe materiały wizualne, opowiadający historie i przygody z podróży, ale także często poruszający tematy pasji i spełniania marzeń. Zainteresowani?

hej@vryga.pl

Breiskrednosi, Nærøyfjord, Norwegia


Zrobię zdjęcia lub film

Mogę zrobić zdjęcia produktu czy miejsca. Mogę pokazać je na filmie. Robię zdjęcia zarówno lifestylowe, portretowe, krajobrazowe, produktowe, jak i modowe. Film? Krótki, długi, w formie vloga, inspirującej migawki, teledysku, opowieści? Lubię i potrafię zrobić je wszystkie. Napisz, a na pewno będę umiała zasugerować, która forma będzie najbardziej odpowiednia dla Twojej marki, projektu lub produktu.


Napiszę relację

Chcesz wypromować region, hotel, agroturystykę czy po prostu pokazać swój produkt w podróży? Relacja to świetny sposób by pokazać produkt lub miejsce w sposób naturalny i prawdziwy, nie nachalny. Relacja to wpisy na blogu, zdjęcia, a może nawet i film. I oczywiście oznaczenia w social mediach.


Przetestuję sprzęt

Podróżując właściwie zawsze korzystam ze sprzętu różnego rodzaju: outdoorowego, fotograficznego, elektronicznego, gadżetów podróżniczych i innych praktycznych przedmiotów. Masz produkt, który chciałbyś przetestować w trakcie podróży? Daj znać! Produkt może pojechać ze mną na wycieczkę, dostanie miejsce w walizce, będzie miał ładne zdjęcia na tle krajobrazów z dalekich i bliższych krain, a ja opiszę jak mi się podczas takiej przygody przydał.

Jak to zrobimy? Jestem otwarta na wszelkie propozycje i sugestie. Nie masz pomysłu na formę? Również chętnie coś podpowiem. Możemy razem stworzyć od podstaw cały projekt, akcję czy inicjatywę.

Bardzo chętnie też wchodzę we współpracę z innymi twórcami i blogerami.

Ambasador marki? Partner bloga?

A może chcesz zostać partnerem autorki tego bloga? Bym ja, autorka tego bloga miała zostać ambasadorką Twojej marki, produktu lub miejsca? I obiecywalibyśmy się wspierać sprzętem i zdjęciami? Powiedz tak! A na pewno coś ciekawego wymyślimy.

Jestem abasadorem dla Aura Poland (kiedyś Yeti)

Czemu warto podjąć ze mną współpracę?

Pracuję w branży kreatywnej zawodowo od lat. Zajmuje się filmem, fotografią, grafiką, tworzyłam storyboardy, nadzorowałam projekty i produkcję. Mam duże doświadczenie i spore umiejętności w produkcji materiałów wizualnych. Zarówno samodzielnie, jak i w grupie. Od najmłodszych lat byłam edukowana w kierunku artystycznym.

Pracowałam dla wielu marek zawsze wkładając w powierzone mi zadania dużo serca i jak najwięcej profesjonalizmu. Robiłam zdjęcia wszelkiego rodzaju od reportażowych, portretowych, przez produktowe po studyjne czy edytorialowe. Tworzyłam też teledyski, videa produkcyjne, dokumentalne i krótkie etiudy. Żaden rodzaj fotografii czy formy video nie jest mi obcy.

Zapewniam, wiem, co robię.

Ah, no i wystawiam faktury VAT, bo hej, to też jest ważne.

Podróże, fotografia oraz video to świetna baza do działań.

Wykorzystajmy to i zróbmy razem coś kreatywnego, jakościowego i ładnego!

Chętnie podejmę współpracę, ale proszę pamiętaj, że najważniejsi są dla mnie czytelnicy. Nie chcę im wciskać kitu i banałów. Proszę, jeśli widzisz, że ewidentnie produkt przeczy moim ideom, to proszę przemyśl, czy faktycznie jestem odpowiednią osobą do kontaktu. Cenię sobie zaufanie, szczerość i wiarygodność. Świat opływa teraz w treści sponsorowane często wątpliwej jakości, a ja nie chcę być częścią takiej fuszerki.

Projekt Film

Warto również napomknąć, że jestem jedną z twórczyń Projektu Film, kursu filmowego. Razem z Aliną Kondrat, Karolem Lewandowskim z Busem Przez Świat, Marcinem Mosakiem Mossakowskim i Adamem Chillem Woźniakiewiczem stworzyliśmy kurs filmowy.

Kto ogląda i czyta?

To, że trafiają tu miłośnicy fotografii, filmu, podróży, przygód i różnych opowieści — to oczywiste. Ale również pasjonaci sportu, gotowania, jedzenia i nowych technologii. W większości są to kobiety przeważnie pomiędzy 25 a 34 rokiem życia.

Vryga Social Media
Vryga Social Media Audience
Vryga Social Media Audience Intrests
Vryga Social Media Audience

Poniżej chciałabym przedstawić kilka przykładowych współprac, które już miały miejsce.

Filmy podróżnicze i około-blogowe

Materiał powstał przy współpracy z National Geographic Polska i My Switzerland w ramach akcji Szwajcaria Challenge

Filmy podróżnicze i około-podróżnicze zawsze będą dla mnie największą frajdą. Miałam przyjemność kręcić ujęcia w pięknych miejscach, za sprawą fajnych projektów i akcji. Zarówno zagranicznie, jak i w Polsce.

Stworzyłam film o wyprawie do Szwajcarii, w ramach akcji Szwajcaria Challenge wraz z National Geographic Polska i My Switzerland. Innym razem był to film w całości nakręcony telefonem OPPO. Albo film stworzony w zespole razem z innymi twórczyniami, Sama Przez Świat i Alina Kondrat, z rodzimego Dolnego Śląska we współpracy z Olympus Polska, Panek i Urban Monkey.

Stworzyłam też film promujący zielone i rodzinne oblicze Krakowa w ramach akcji #blogerzywkrakowie realizowanej przez grupę twórców internetowych Bloceania dla Wydziału Promocji i Turystyki miasta Kraków i Kraków Experience.

Materiał powstał przy współpracy z Wydziałem Promocji i Turystyki UM Kraków w ramach akcji Kraków Experience

Filmy, inne niż podróżnicze

Przez ponad rok pracowałam dla Sports Warehouse Europe, i razem z tamtejszym teamem tworzyliśmy filmy w tematyce tennisowej i biegowej, z wieloma uznanymi brandami, takimi jak adidas, Babolat, Head, Nike, Hoka, Yonex i wiele innych. Oto kilka moich ulubionych projektów.

Ze strony operatorskiej tworzyłam też teledyski dla takich artystów jak Ørganek i Miuosh, a także brałam udział w wielu innych projektach filmowych.

Yeti + Blue Iceberg + Fjällraven

Przy wyjeździe na Islandię wraz ze stylistką Ewą Michalik oraz innymi uczestnikami podróży stworzyliśmy wiele zdjęć i filmów z tamtejszym krajobrazem w tle. Powstały materiały dla marek takich jak Yeti, Fjällräven, Blue Iceberg, Icewear oraz Volcano. Efekty naszej pracy wyróżniły też słynne instagramowe profile takie jak Everyday Iceland czy Modern Outdoors — i to niejednokrotnie.

Realizacja dla Blue Iceberg (Icewear)

National Geographic Traveler Polska + Jeep

Zostałam zaproszona przez National Geographic Traveler Polska we współpracy z marką Jeep do udziału w wyjeździe Traveler Adventure Team do Północnych Węgier. Posty i zdjęcia jakie powstały podczas wyjazdu można przeczytać i obejrzeć tutaj.

Austriantime + Honda

Razem z innymi blogerami i dziennikarzami zostałam zaproszona do Górnej Austrii na wyjazd pod hasłem #austriantime organizowany przez Narodowe Biuro Promocji Austrii, we współpracy z magazynami National Geographic Traveler Polska, Focus oraz marką Honda.

Ula, zdjęcie zrobione podczas wyjazdu z National Geographic do Austrii #austriantime
Oto wybrane marki, z którymi współpracowałam

Zainteresowani?
Napiszcie!