MENU
Fotografia

Projekt Fotografia

Pamiętam jak do dziś. Moment, kiedy bedąc w pierwszej klasie gimnazjum zobaczyłam na jednej z pierwszych moich gimnazjalnych lekcji dziewczynę z lustrzanką. Siedziała pod odbrapaną ścianą i słychać było dźwięk migawki — pomyślałam wtedy, że to musi być super uczucie, robić zdjęcia.

Ja miałam lat może ze 13 i jeszcze nie wiedziałam, że ta dziewczyna stanie się moją najbliższą przyjaciółką ze szkolnej ławki, a fotografia największą pasją i miłością, która odmieni moje życie i nada mu sens.

Teraz, po kilkunastu latach czuję w sobie niezwykłą łatwość w tworzeniu zdjęć. Lekkość nie do opisania. Czuję jakby to było wręcz przedłużenie mojego oka i ręki. Setki tysięcy zdjęć później, tysiące wypadów na zdjęcia, sesji i godzin spędzonych przy fotografii stwierdzam, że to jedna z najpiękniejszych rzeczy jakie mi się przydarzyły — fotografia.

Kiedyś całą swoją drogę fotograficzną spisałam w innym poście.

W tym sentymentalnym nastroju chcę podzielić się tu informacją, że z tych lat doświadczeń postanowiłam zaangażować się we współtworzenie kursu fotograficznego właśnie. I to nie byle jakiego, a najlepszego, najbardziej kompleksowego kursu online na rynku.

Projekt Fotografia startuje!

Ruszyła premierowa edycja kursu fotograficznego Projekt Fotografia, którego jestem współautorką. Razem ze mną tworzy go grono niezwykłych twórców, takich jak:

Oprócz tego swoje cegiełki w postaci eksperckich lekcji gościnnych dorzucają tacy mistrzowie w swoich dziedzinach jak:

I w tej kwestii to nie będzie koniec, bowiem planujemy dodać nowych ekspetów gościnnych.

Trailer kursu stworzony przez Adama Chilla

Co oferuje kurs?

Kurs wystartował ze swoją premierową edycją 12 czerwca. Sprzedaż potrwa tylko 10 dni, do 22 czerwca! Premierowa edycja jest o tyle wyjątkowa, że tylko z nią otrzymuje się dostęp dożywotnio i możliwie najniższą cenę. Cena kolejnej edycji (drugiej, dostępnej dopiero za pół roku, w grudniu) będzie już wyższa, zaś dostęp będzie opiewać na 24 miesiące, czyli na 2 lata.

Dołączając do kursu, tak samo jak przy Projekt Film, kursanci otrzymują zniżki na sprzęt i oprogramowanie, dostęp do tajnej grupy społeczności kursu oraz możliwość uczestnictwa we wewnętrznych konkursach z super nagrodami, organizowanymi tylko dla społeczności kursu.

Z resztą! Więcej informacji na stronie projektu! Serdecznie zapraszam!

www.projektfotografia.pl

Autor

Nazywam się Paulina. I robię zdjęcia. Dużo zdjęć. Jestem zakochana w Północy. Uwielbiam być w drodze, ale czasem też fajnie się zatrzymać. Nawet na dłużej. I poznać, choć trochę wnikliwiej. Lubię podróżować intensywnie, a jednocześnie bez pośpiechu.