MENU
Film

Projekt Film

Nadszedł ten dzień. Dzień, kiedy po wielu latach, setkach projektów, montaży i tysiącach wykonanych ujęć wypada tą wiedzą, i doświadczeniem, się podzielić. Dumnie przedstawiam Wam Projekt Film.

Kiedyś usłyszałam od znajomej, że każdy kto sięga po fotografię, w pewnym momencie czuje potrzebę i tworzenia filmów, wprawienia tych obrazów w ruch. Bo i film daje tak nieskończenie wiele możliwości by opowiadać historie, by przekazywać coś, na zupełnie innym poziomie niż robią to inne media. Może on poruszyć widza i obrazem, i dźwiękiem.

I wtedy ja tych słów nie wzięłam do serca aż tak. To było bardzo dawno temu. Naprawdę dawno. Ale zaledwie miesiąc po tych słowach, kiedy zapytana czy zrobię film (a nie umiałam wtedy nic), odpowiedziałam, że jasne! „Ja nie zrobię?”. Wiele lat później, wiem, że nauka wymaga zawsze wielu prób i błędów, droga do nauki czegoś, co wiąże się jeszcze z kreatywnością i twórczością jest też wyjątkowo wyboista, ale jest dużo łatwiej, kiedy faktycznie masz się z czego uczyć.

Zanim jednak przejdziecie dalej, odpalcie proszę naszą zapowiedź kursu filmowego.

Kurs filmowania i montażu PROJEKT FILM

Projekt Film to kurs inny niż wszystkie. To kurs robiony prosto z serca, a właściwie z serc, nie jednego, ale całej grupy niesamowicie utalentowanych twórców.

W grupie mamy czarującą kadrami z najdalszych zakątków Alinę Kondrat, tworzącą historie o niesamowitych postaciach, mamy Marcina Mosaka Mossakowskiego mistrza storytellingu, esejów filmowych i porywających przemyśleń przełożonych na film, mamy Karola i Olę Lewandowskich, znanych wszystkim jako Busem Przez Świat, którzy tworzą tak olbrzymią masę dobra, wiedzy, pięknych treści wszelkiego rodzaju i swoimi historiami z drogi od wielu lat przenoszą widza w inny świat i mamy jeszcze Adama Chilla Woźniakiewicza mistrza portretów filmowych, światełka, kolorków i tworzenia klimatów.
Jestem i ja.

Po krótce, czego można spodziewać się po kursie?

Po pierwsze, ja osobiście czuję, że każdy z kursu wyciągnie coś fajnego dla siebie, niezależnie od poziomu. Najtrafniejszy będzie on dla osób totalnie początkujących i średniozaawansowanych. Mamy stworzone 11 modułów, każdy ze starannie dobranymi tematami, by pokryć wszystkie zagadnienia, które są potrzebne by robić lepsze filmy.

Od kilku miesięcy osobom zapisanym na nasz newsletter co tydzień wysyłaliśmy mini-lekcje, które są super przykładem, zajawką przedsmakiem, tego, co będzie można spodziewać się po pełnych lekcjach (te w kursie są dużo bardziej obszerne). Dla przykładu, dzielę się z Wami jedną z moich mini-lekcji, o filtrach na obiektywy.

Dodatkowo, kursanci pierwszej edycji dostaną dożywotni dostęp do kursu. Kursu, który będzie rozwijany. Ja się już totalnie jaram jak dzika kuna w porzeczkach na to, co też będziemy serwować Wam na kolejne edycje.

W tej edycji mamy dla kursantów również super konkurs z naszym oficjalnym partnerem, Sony!

Jak może wiecie, ja przesiadłam się na Sony jakiś czas temu i to była jedna z lepszych decyzji jakie mogłam podjąć. Osobiście uwielbiam obraz z mojego Soniacza i totalnie polecam wszystkim, którzy pałają chęcią tworzenia filmów.

Nasi kursanci otrzymają 15% zniżki na sprzęt Sony, a większej zniżki na sprzęt Sony nie dostaniecie nigdzie.

Ale to nie wszystko! Razem z Sony organizujemy zamknięty konkurs filmowy tylko dla kursantów pierwszej edycji naszego kursu, w którym będzie można stworzyć krótki film z wykorzystaniem wiedzy z kursu. Najlepsze prace nagrodzimy pełnoklatkowym aparatem Sony A7C z obiektywem Sony FE 24 mm f/2.8 G oraz akcesoriami (o wartości około 15.000 zł) oraz bonami za 2500 zł i 1000 zł! Szał! 

Projekt Film ma wielu super partnerów! Zniżki możecie uzyskać u takich marek jak Adobe Creative Cloud, Manfrotto, Patagonia, Aputure, Laowa, FeiyuTech, Newell, Voigtlander i… no właśnie! Po więcej informacji zapraszam na webinar, stronę projetku i sam kurs!

Partnerzy Projekt Film
część z partnerów Projektu Film

Darmowe webinary!

Praktycznie zawsze, gdy rusza edycja kursu, my ruszamy z webinarem. Za każdym razem na webinar można zapisać się poprzez newsletter na stronie projektfilm.pl i dzień przed nim otrzymacie link do wydarzenia.

Zawsze mamy dla Was masę fajnych i praktycznych wskazówek, ale także będziecie mogli zadać nam pytania. Warto!

Widzimy się na webinarze! I potem, mam nadzieję, że również w kursie!

projektfilm.pl

Autor

Nazywam się Paulina. I robię zdjęcia. Dużo zdjęć. Jestem zakochana w Północy. Uwielbiam być w drodze, ale czasem też fajnie się zatrzymać. Nawet na dłużej. I poznać, choć trochę wnikliwiej. Lubię podróżować intensywnie, a jednocześnie bez pośpiechu.