Ruszamy w podróż?

Polityka prywatności bloga www.vryga.pl, zwanego dalej także serwisem.

Co, jak i dlaczego?

Korzystanie z serwisu równoznaczne jest ze zgodą na przetwarzanie danych.

Serwis ten realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje przez użytkowników oraz poprzez gromadzenie plików cookies, czyli ciasteczek.

Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu zamieszczenia komentarza. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych. Treść i metadane są przechowywane przez czas nieokreślony.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawne lub/i rozwój bloga. Na blogu mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od tego serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez ten blog. Strony te mogą posiadać własne polityki prywatności lub/i regulaminy.

Firma hostingowa

Blog korzysta z hostingu Zenbox i ma ważny certyfikat SSL dla domeny. Ponadto są podjęte środki uniemożliwiające osobom trzecim i niepowołanym dostęp do danych.

W przypadku wykrycia naruszenia bezpieczeństwa danych niezwłocznie nawiązywany jest kontakt z hostingodawcą lub inną firmą biorącą udział w przetwarzaniu danych w celu ustalenia zakresu problemu.

Jakie dane są zbierane?

W przypadku pytań, proszę o kontakt.