Ruszamy w podróż?

Proszę zapoznaj się z FAQ, jeśli masz jakieś pytania.

hej@vryga.pl

Bardzo proszę, zanim napiszesz, przeczytaj

1. Preferuję kontakt mailowy. Jeśli nie odpisuję, bardzo proszę o ponowny kontakt, możliwe, że wiadomość utknęła w spamie. Telefon udostępniam tylko po wcześniejszym kontakcie mailowym, z którego coś wynika.

2. Nie zamieszczam na blogu informacji prasowych, gotowych wpisów ani banerów. Prosiłabym o nie pisanie w tej sprawie. Interesuje mnie tylko współpraca kreatywna, która niesie wartość dla odbiorców i dla mnie.

3. Nie wysyłam plików zdjęć na druk, ani w żadnym innym celu (tapety, itp.) za darmo (trochę wstyd pytać o wysłanie zdjęcia za darmo, nie sądzicie?). Wszelkie komercyjne użycie bez uzgodnienia honorarium jest nielegalne, pamiętajcie o tym.

4. Nie tworzę planów podróży. Nie robię wycieczek, ani nie oprowadzam. Pytania odnośnie miejsc, krajów, atrakcji bardzo bym prosiła kierować w komentarzach pod postem. Nie odpowiadam na pytania, na które odpowiedzi można znaleźć na blogu.

5. Jeśli nie odpiszę, proszę, wyślij maila ponownie. Możliwe, że wiadomość uciekła mi do spamu albo umknęła w inny sposób. Staram się odpisywać na wszystko, ale nie wiszę na skrzynce mailowej. Przepraszam z góry za to i proszę o zrozumienie, dzięki!

Znajdziesz mnie tutaj

Może też znajdziesz to czego szukasz tym cudownym narzędziem?

Jeśli rozważasz współpracę ze mną
zapraszam Cię na osobną podstronę.